MV-LRSS-H-80-W
5 0 Reviews
  • MV-LRSS-H-80-W
Overall dimensions
MV-LRSS-H-80-W2
modelmodelMV-LRSS-H-80-W
nameMV-LRSS-H-80-W
performancecolorWhite
Best working distance30~50mm
color temperature6000~7000K
Electrical characteristicspower8.7 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensionsΦ80 mm × 18 mm
Opening apertureΦ40mm
Luminous area diameterΦ66mm
Number of lamp bead rows1
weight131g
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH no condensation