MV-LRSS-H-250-W
5 0 Reviews
  • MV-LRSS-H-250-W
Overall dimensions
MV-LRSS-H-250-W
modelmodelMV-LRSS-H-250-W
nameMV-LRSS-H-250-W
performancecolorWhite
Best working distance60~120 mm
color temperature6000~7000K
Electrical characteristicspower26.2W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensionsΦ250 mm × 34 mm
Opening apertureΦ190mm
Luminous area diameterΦ236mm
Number of lamp bead rows1
weight763g
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH no condensation