MV-LRSS-H-200-W
5 0 Reviews
  • MV-LRSS-H-200-W
Overall dimensions
MV-LRSS-H-250-W
modelmodelMV-LRSS-H-200-W
nameMV-LRSS-H-200-W
performancecolorWhite
Best working distance30~80mm
color temperature6000~7000K
Electrical characteristicspower21.8 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensionsΦ200mm×34mm
Opening apertureΦ148mm
Luminous area diameterΦ186mm
Number of lamp bead rows1
weight564g
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH no condensation