MV-LRSS-H-120-W
5 0 Reviews
  • MV-LRSS-H-120-W
  • HIKRОBОT
  • SMR-03V-B
  • White
Availability:
Features
  • Highly uniform lighting
  • Various sizes and outer diameters to choose from
Overall dimensions
SMR-03V-B1
modelmodelMV-LRSS-H-120-W
nameMV-LRSS-H-120-W
performancecolorWhite
Best working distance30~60mm
color temperature6000~7000K
Electrical characteristicspower13.1W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensionsΦ120 mm × 18 mm
Opening apertureΦ75mm
Luminous area diameterΦ106mm
Number of lamp bead rows1
weight224g
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH no condensation