MV-LLDS-H-700-40-W
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-700-40-W
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • White
Overall dimensions
MV-LLDS-H-700-40-IR940
modelmodelMV-LLDS-H-700-40-W
nameMV-LLDS-H-700-40-W
performancecolorWhite
working distance30~500mm
wavelength/
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower73.2 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions648 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size636 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight1.26kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing