MV-LLDS-H-600-30-IR940
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-600-30-IR940
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • IR940
Overall dimensions
MV-LLDS-H-600-30-R
modelmodelMV-LLDS-H-600-30-IR940
nameMV-LLDS-H-600-30-IR940
performancecolorIR940
working distance30~500mm
wavelength940nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower51.6 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions558 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size546 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight0.98kg
Power supply line length1 m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing