MV-LLDS-H-300-40-UV365
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-300-40-UV365
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • UV365
Overall dimensions
MV-LLDS-H-300-40-IR850
modelmodelMV-LLDS-H-300-40-UV365
nameMV-LLDS-H-300-40-UV365
performancecolorUV365
working distance30~500mm
wavelength365nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower18.5W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions288 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size276 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight0.57kg
Power supply line length1 m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing