MV-LLDS-H-300-40-IR850
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-300-40-IR850
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • IR850
Overall dimensions
MV-LLDS-H-300-40-IR850
modelmodelMV-LLDS-H-300-40-IR850
nameMV-LLDS-H-300-40-IR850
performancecolorIR850
working distance30~500mm
wavelength850nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower25.4 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions288 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size276 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight0.57kg
Power supply line length1 m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing