MV-LLDS-H-300-30-IR940
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-300-30-IR940
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • IR940
Overall dimensions
MV-LLDS-H-300-30-IR850
modelmodelMV-LLDS-H-300-30-IR940
nameMV-LLDS-H-300-30-IR940
performancecolorIR940
working distance30~500mm
wavelength940nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower17.3W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions288 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size276 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight0.51kg
Power supply line length1 m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing