MV-LLDS-H-250-40-W
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-250-40-W
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • White
Overall dimensions
MV-LLDS-H-250-40-IR940
modelmodelMV-LLDS-H-250-40-W
nameMV-LLDS-H-250-40-W
performancecolorWhite
working distance30~500mm
wavelength/
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower26.2W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions243 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size231 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight0.49kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing