MV-LLDS-H-250-30-IR850
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-250-30-IR850
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • IR850
Overall dimensions
MV-LLDS-H-250-30-B
modelmodelMV-LLDS-H-250-30-IR850
nameMV-LLDS-H-250-30-IR850
performancecolorIR850
working distance30~500mm
wavelength850nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower14.2W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions243 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size231 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight0.43kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing