MV-LLDS-H-150-30-R
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-150-30-R
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • Red
Overall dimensions
MV-LLDS-H-150-30-UV365
modelmodelMV-LLDS-H-150-30-R
nameMV-LLDS-H-150-30-R
performancecolorRed
working distance30~500mm
wavelength625nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower6W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions153 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size141 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight0.28kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing