MV-LLDS-H-1200-40-W
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-1200-40-W
  • HIKROBOT
  • Dual-channel SMR-03V-B
  • White
Overall dimensions
MV-LLDS-H-1200-40-UV365
modelmodelMV-LLDS-H-1200-40-W
nameMV-LLDS-H-1200-40-W
performancecolorWhite
working distance30~500mm
wavelength/
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower116.4W
Interface typeDual-channel SMR-03V-B
structureOverall dimensions1098 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size1086 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight2.11kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing