MV-LLDS-H-1000-40-W
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-1000-40-W
  • HIKROBOT
  • Dual-channel SMR-03V-B
  • White
Overall dimensions
MV-LLDS-H-1000-40-IR940
modelmodelMV-LLDS-H-1000-40-W
nameMV-LLDS-H-1000-40-W
performancecolorWhite
working distance30~500mm
wavelength/
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower104.5 W
Interface typeDual-channel SMR-03V-B
structureOverall dimensions918 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size906 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight1.77kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing