MV-LLDS-H-1000-30-B
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-1000-30-B
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • Blue
Overall dimensions
MV-LLDS-H-1000-30-IR940
modelmodelMV-LLDS-H-1000-30-B
nameMV-LLDS-H-1000-30-B
performancecolorBlue
working distance30~500mm
wavelength465 nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower50.9W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions918 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size906 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight1.61kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing