MV-LLDS-H-100-40-B
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-100-40-B
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • Blue
Overall dimensions
MV-LLDS-H-100-40-B
modelmodelMV-LLDS-H-100-40-B
nameMV-LLDS-H-100-40-B
performancecolorBlue
working distance30~500mm
wavelength465 nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower7.7 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions108 mm × 40 mm × 30 mm
Luminous area size96 mm × 31.6 mm
Number of lamp bead rows6
weight0.23kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing