MV-LLDS-H-100-30-IR940
5 0 Reviews
  • MV-LLDS-H-100-30-IR940
  • HIKROBOT
  • SMR-03V-B
  • IR940
Overall dimensions
MV-LLDS-H-100-30-B
modelmodelMV-LLDS-H-100-30-IR940
nameMV-LLDS-H-100-30-IR940
performancecolorIR940
working distance30~500mm
wavelength940nm
color temperature6000~7500K
Electrical characteristicspower5.8 W
Interface typeSMR-03V-B
structureOverall dimensions108 mm × 30 mm × 30 mm
Luminous area size96 mm × 21.6 mm
Number of lamp bead rows4
weight0.2 kg
Power supply line length1m
temperatureWorking temperature 0~40°C, storage temperature -20~60°C
humidity20~90%RH non-condensing